Blackberry Porshe Design – dla bogatych

Gdy do współpracy nad jednym smartfonem zabierają się takie firmy, jak BlackBerry i Porsche, rezultat może być jedynie wyjątkowy.

Takim modelem jest Blackberry Porsche Design P9981, wykonany z materiałów najwyższej jakości. Aby zapewnić odpowiednią sztywność konstrukcji, użyto ramy ze stali nierdzewnej. Z tyłu obudowy znajduje się skóra (prawdziwa, w przeciwieństwie do smartfonów z serii Note). Bardzo dobrze sprawdza się także klawiatura qwerty, która jest odpowiednio wyprofilowana. Smartfon ma nie tylko ciekawy design obudowy, ale także świetną nakładkę na system operacyjny.

Nieco smuci fakt,że tak drogi smartfon ma procesor jedynie 1,2 GHz. Kamera w tym modelu ma rozdzielczość HD, można korzystać z NFC i rozszerzonej rzeczywistości. W środku znajduje się 8 GB miejsca na dane użytkowników, a także slot na kartę pamięci do 32 GB. Można także korzystać z technologii Liquid Graphics, który pozwala na bardzo precyzyjne sterowanie za pomocą dotyku. Oczywiście to smartfon jedynie dla najbogatszych.

Dodaj komentarz