Blok Ekipa – najlepsze gry na smartfona

Spuśćcie spodnie i zwolnijcie miejsce na osiedlowej ławce. Blok Ekipa wkracza do akcji, a wraz z nią seria gier mobilnych, która zatrzęsie Waszymi smartfonami mocniej niż najcięższe basy wydobywające się ze skaczących boomboxów. Przygotujcie się na niekontrolowane salwy śmiechu, zdezelowane facjaty i jedne z najpiękniejszych widoczków, jakie otworzą przed Wami podejrzane, miejskie alejki. Poniżej prezentujemy pięć totalnie odjechanych pozycji z serii Blok Ekipa, które przekształcą Was w prawdziwych hiphopowców.

Blok Ekipa na Rejonie

Atak Złomiarzy

Dzięki tej pozycji bardzo szybko nauczymy się, jak zmiażdżyć ducha przeciwnika przy pomocy karcianej gry online. Pomogą nam w tym popularne postacie z kreskówki, talia hiphopowych kart, wagon pełen spluw i chojrackie nastawienie, które sprawią, że przed naszymi umiejętnościami będzie drżeć każdy śmiałek. W celu rozpoczęcia rozgrywki wystarczy wstrzelić wrzutę na murze, oznaczając w ten sposób teren działania i już możemy poprawiać umiejętności głównego bohatera, korzystając z trzech dostępnych poziomów. Co więcej, mamy też możliwość besztania przeciwnika, wypisując łobuzerskie teksty podczas korzystania ze Spejson-chatu.

Blok Ekipa – Atak Złomiarzy

W Poszukiwaniu Browara

Poldek Wojtasa stoi w obliczu nieuchronnej zagłady spowodowanej nocną inwazją zaradnych złomiarzy. Owi pochłaniacze metalu zrobią wszystko, aby rozmontować machinę na pojedyncze śrubki, a następnie opchnąć cały złom za gruby hajs. Musimy za wszelką cenę uchronić warczącego Szerszenia przed demolką, wykorzystując nie tylko wsparcie ziomków z ekipy, ale także stosując sprytne taktyki i zastawiając bezlitosne pułapki. Broniąc Szerszenia, dajcie z siebie wszystko. W przeciwnym razie jedynym transportem na imprezki będzie napęd z buta.

W Poszukiwaniu Browaru

Dzik Challenge

Wszyscy dobrze wiemy, że najlepsze piwo to następne, a najgorsze ostatnie. Niestety, ziomalom z ekipy skończył się browar i teraz są gotowi na wszystko, aby zdobyć kolejne hektolitry tego złotego trunku. Jednak w trakcie piwowarskiej misji potrzebować będą naszej pomocy, ponieważ droga do szczęścia usłana jest zdradliwymi łamigłówkami, które tylko my możemy rozwikłać. W grze zawarto 100 etapów rozgrywki, przydatne bonusy, rankingi graczy, a także całe mnóstwo kombinacji, które jeszcze skuteczniej podkręcą zabawę z ekipą.

Dzik Challenge

Jak zwykle, ślęczenie na blokowej ławce jest dalekie od produktywnego spędzania czasu, co często zmusza ekipę do kreatywnego zabijania nudy i monotonii. Tym razem osiedlowe ziomki wpadły na pomysł kolejnej zakręconej konkurencji, w której i Wy możecie sprawdzić swoje nieprzeciętne umiejętności trafiania w poustawiane puszki. Tylko zanim staniecie do rozgrywki, upewnijcie się, że macie nerwy ze stali i snajperską celność. Jest to jedyny sposób, jeśli chcecie zdeklasować wszystkich członków ekipy i okryć się osiedlową chwałą.

Cegły Pana Wiesia

Cegły Pana Wiesia

Kultowe gierki dawnych lat robią sporą furorę nawet wśród członków Blok Ekipy, która również ceni sobie nieśmiertelne klasyki wirtualnego świata. Cofając się niemalże do początku powstania gier mobilnych, ziomy z blokowiska zdecydowały się na ożywienie jednego z tytanów tamtych lat, jakim jest Tetris. Jest to oczywiście odświeżona wersja, którą z pewnością nie pogardzi żaden fan hiphopowego podziemia. Klocki zamieniono na cegły, które będziemy układać w towarzystwie zakrapianego oblejmurka. Panie Wiesiu… daj pan cegłę!

Dodaj komentarz