Blu Pure XL- high-endowy smartfon w przyzwoitej cenie

29 września firma Blu zamierza wypuścić swój high-endowy smartfon, w cenie nieprzekraczającej 350 dolarów- Pure XL. Jego specyfikacja wygląda obiecująco.

6-calowy wyświetlacz klasy AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio X10 z rdzeniami wykonanymi w architekturze ARM Cortex A53 o taktowaniu na poziomie 2 GHz, z zaimplementowanym GPU PowerVR GC6200 o zegarze 700 MHz. Wsparciem dla CPU będzie 3 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 64 GB, z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD. Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie aparat główny o rozdzielczości 24 Mpix z autofokusem i podwójną diodą doświetlającą oraz aparat przedni o matrycy 8 Mpix.

Producent zaimplementował w swoim urządzeniu moduł szybkiego ładowania, skaner linii papilarnych, oraz dobrej jakości głośnik multimedialny. Systemem, na którym stanie Pure XL będzie Android 5.1 Lollipop. Za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 3500 mAh. Obudowa smartfona wykonana będzie w całości z aluminium, a jego masa wynosić będzie 202 gramy.

Dodaj komentarz