Borderlands w nowej odsłonie

Wielu graczy dobrze zna serię Borderlands, która należy do kategorii strzelanek. Firma TellTall Games postanowiła wydać ją na smartfony z systemem operacyjnym Android, ale w innej formie – nie będzie to strzelanka, a gra przygodowa. Ciekawe, jak wpłynie to na odbiór serii.

Gra nie wymaga od gracza, by znał poprzednie części serii i nawiązuje do niej przede wszystkim wizualnie. Mamy dostępne kilka nowych postaci, a także zupełnie nową historię. Możemy kierować postacią mężczyzny i kobiety, a od tego, kogo wybierzemy, będzie zależał przebieg gry.

Twórcy tej gry stworzyli także Walking Death i Wolf Among US. Gra ma świetną, rysowana grafikę i wciągającą historię. Nie będzie brakowało także dobrej ścieżki dźwiękowej i dużej ilości trudnych wyborów. Można ją pobrać z Google Play Store, gdzie kosztuje około 15 złotych. Niestety, ale twórcy zdecydowali się podzielić tę grę na kilka epizodów i za każdy trzeba płacić oddzielnie. Jeśli spodobała Ci się, od razu kup wszystkie 4 części za 45 złotych.

Dodaj komentarz