Brain Wars – gra wymagająca myślenia

W Google Play store nie brakuje gier, które wymagają ostrego kombinowania. Jednym z najlepszych programów tego typu jest Brain Wars, określana przez producenta jako pierwsza na świecie gra, która pozwala porównać zdolność do koncentracji dwóch graczy. Dzięki niej poprawisz swoją wydajność myślenia i będziesz mógł grać z osobami z całego świata. Jest polecana przez osoby, które grały w Sudoku i inne wymagające gry.

Zasady gry są bardzo proste – należy w niej uzyskać lepszy wynik, niż twoi przeciwnicy podczas rozwiązywania zadań. Dzięki dobrym wynikom pojawisz się na ogólnoświatowej liście. Co ciekawe, gra jako jedna z niewielu aplikacji umożliwia na pojedynek w czasie rzeczywistym. Gra pozwala na grę z przyjaciółmi z Facebooka i innych stron. Duża zaleta jest jej prostota i dostosowanie do różnych języków.
O jakości tego programu świadczy ogromna ilość dobrych ocen na Google Play Store – ponad 43 tysiące osób oceniło ją na pięć gwiazdek, a średnia ocena z 75 tysięcy ocen to 4.2. Nie czekaj, ściągaj.

Dodaj komentarz