Budzik Extreme – on Cię obudzi

Największą wadą programów typu budzik jest to, że można je łatwo wyłączyć i potem znów położyć się spać. Budzik Xtreme to program, który tak łatwo się nie poddaje i budzi Cię wtedy, gdy tego nie chcesz. Aplikacja różni się od programów konkurencji tym, że można ją wyłączyć dopiero wtedy, gdy rozwiążesz równanie, które pojawia się na ekranie.

Inne możliwości programu to powtarzanie pobudki w ciągu wybranych dni tygodnia i możliwość ustawienia opisu. Aplikacja pozwala na ustawienie takiego dzwonka, który nam najbardziej odpowiada, a także włączenie wibracji. Możesz też zmodyfikować poziom głośności lub sprawić, że będzie on rósł w trakcie dzwonienia.

Można także ustawić czas trwania drzemki lub sposób jej wyłączenia. Jeśli zadania są dla Ciebie za łatwe i wykonujesz je nawet przez sen, to oznacza, że powinieneś zwiększyć trudność. Tę opcję znajdziesz w menu programu Budzik Xtreme.

Dzięki tej aplikacji wzrośnie prawdopodobieństwo tego, że uda ci się wstać rano bez problemu i nie spóźnić się do szkoły lub do pracy.

Dodaj komentarz