Bump Race

Bump Race to prosta gra wyścigowa, w której wybieramy swoją postać a następnie ścigamy się z przeciwnikami.

Twoja „kostka” zjeżdża po równi pochyłej z dynamicznie zmieniającym się kątem nachylenia. Im większy kąt tym większy opór powietrza i siła tarcia które powodują że pierwszy gracz zwalnia najszybciej. Wykorzystaj to i przeskocz nad nim w odpowiednim momencie! Przejedź przez największą ilość punktów kontrolnych, albo wyeliminuj pozostałych graczy aby wygrać wyścig! Skorzystaj również ze świetnych powerup’ów takich jak dopalacz, który doda ci prędkości, wyrzutni rakiet, aby namierzyć i strzelać w przeciwników z tyłu aby ich spowolnić, albo załóż niewidzialną pelerynę dzięki której będziesz w stanie przenikać przez innych graczy. Pomimo tego że gra jest prosta, prawdziwą sztuką jest opanowanie jej do perfekcji. Wyćwicz własne techniki zderzania i blokowania przeciwników oraz wyprzedzania ich skacząc nad nimi. Używaj rozważnie powerup’ów. Naucz się jak wykorzystywać opór powietrza i tarcie przeciwko innym.

Single Player lub Multiplayer

Graj sam albo zaproś swoich znajomych i spróbujcie własnych sił w trybie dla wielu graczy. Sprawdźcie kto jest mistrzem używania powerup’ów, kto opanował do perfekcji siły grawitacji oraz kto jest najlepszy w eliminowaniu innych! W trybie dla wielu graczy ekran podzielony jest na kilka części – każda część odpowiada na dotyk konkretnego gracza.

3 różne tryby gry

Zbieracz bramek – zjeżdżaj pochyłej lodowej powierzchni i dojedź do jak największej ilości bramek jako pierwszy. Gracz który zebrał największą liczbę bramek wygrywa.
Eliminacja – Na każdym punkcie kontrolnym ostatni gracz jest eliminowany i zepchnięty do tyłu.
Martwy Koniec – Ten tryb jest bezlitosny – dojedź do dowolnej bramki ostatni a przegrasz.

Możesz grać w trybie kariery, albo wybrać „Własny tryb” i ustalić własne zasady rozgrywki – wybierz poziom trudności , liczbę bramek czy też liczbę przeciwników.
Istnieje również tryb „Nieskończony” w którym możesz pobić własne wyniki oraz wyniki innych graczy. Zamieść swoje najlepsze wyniki przez facebook’a i zdobądź tytuł najlepszego gracza „Bump Race” na świecie.

Dodaj komentarz