BusLive.pl – Wrocław

BusLIve.pl jest aplikacją umożliwiającą mieszkańcom i turystom miasta Wrocław śledzenie ruchu wrocławskiej komunikacji miejskiej. Aplikacja umożliwia bieżącą obserację danych systemu GPS udostępnionych przez wrocławskie MPK. Dzięki tej funkcji wiemy gdzie obecnie znajduje się oczekiwany autobus lub tramwaj. Podróż przebiega więc bez niespodzianek. Aplikacja zawiera również dane z Wrocławskiego Roweru Miejskiego. Dzięki mapie możemy odnaleźć poblickie stacje i uzyskać informacje o możliwości wypożyczenia roweru. Dzięki korzystaniu z aplikacji możemy łączyć środki transportu co przyśpieszy przemieszczanie się po mieście. Wynajęcie roweru może okazać się o wiele skuteczniejsze niż zakup biletu na autobus i stanie w korkach. Jazda rowerem jest o wiele skuteczniejsza szczególnie w godzinach szczytu.

Aplikacja jest także przydatna w sytuacjach awaryjnych. Gdy autobus nam ucieknie, BusLive wskaże najbliższy postój taksówek.

1 komentarz do “BusLive.pl – Wrocław”

  1. Witam, mam pytanko, dlaczego, żeby zakupić BusLive.pl Pro – Wrocław z Google Play za 6 zł, muszę rejestrować kartę kredytową, to bez sensu !!!!. Jest jakiś inny portal gdzie mogę zapłacić te „kolosalną” kwote np. smsem ???

    Odpowiedz

Dodaj komentarz