Aplikacje Android

Call Planer – zaplanuj rozmowy


Program Call Planer docenią przede wszystkim osoby, które muszą codziennie wykonywać dużą ilość zaplanowanych rozmów. To rozwiązanie pomagające szybko załatwić sprawy przez telefon. Jej działanie przypomina listy zadań, ale przewaga polega na tym, że do listy można dodać także kontakt z książki telefonicznej.

Dodatkowym plusem jest nadawanie sprawom priorytetów i przypisywanie im dat i godzin. We właściwym czasie aplikacja wyświetli nam przypomnienie, że mieliśmy do kogoś zadzwonić. To rozwiązanie może sprawdzić się przede wszystkim w rozwiązaniach firmowych, jednak szkoda, że nie można delegować konieczności wykonania połączenia komuś innemu. Interface jest bardzo prosty i przejrzysty – można wybrać dwa style wyglądu – ciemny i jasny.

Nie znajdziemy tu zaawansowanych opcji, dlatego osoby potrzebujące kompletnego programu do zarządzania swoim czasem mogą być zawiedzione. Jednocześnie opcja dodawania kontaktu do zadań jest dostępna w kilku programach typu PIM, czyli indywidualnych planerach.

Aplikacje Android
Niemiecki w miesiąc
Aplikacje Android
Zoom FX – lepszy aparat dla Androida
Aplikacje Android
Kolejne opcje w serwisie Google Now
There are currently no comments.