Cały świat chce Galaxy Note Edge

Model Samsung Galaxy Note 4 jest bardzo ciekawym smartfonem, jednak podczas jego premiery pokazano inne urządzenie, które przykuło uwagę świata. Był to oczywiście model Note Edge, który jest tak ekscytujący, że wiele osób domaga się wprowadzenia go na rynek.

Ten smartfon wyróżnia się zakrzywionym wyświetlaczem AMOLED, który ma niewielki obszar z boku pozwalający na umieszczenie ulubionych skrótów lub zakładek.
Samsung od razu zapowiedział, że model będzie limitowany, a dziś otrzymaliśmy informację o tym, że na świecie pojawi się jedynie jeden milion sztuk tego modelu. Tą niewielką ilość firma rozdysponuje między 120 krajów. Najwięcej modeli ma trafić do USA. Trudno powiedzieć, jaka jest szansa na kupienie tego modelu w Polsce- prawdopodobnie trafi on w ręce dziennikarzy, którzy zajmują się technologiami mobilnymi. Zastanawiamy się, jaka jest szansa na pojawienie się większej ilości podobnych smartfonów. Na pewno nie będą ich produkowały małe firmy, gdyż stworzenie takiej technologii jest bardzo kosztowne.

Dodaj komentarz