Card Dungeon – ciekawa karcianka

Card Dugeon to ciekawa gra, która łączy w sobie kilka gatunków gier. Na początku trudno jest zorientować się, o co w niej naprawdę chodzi, jednak gra ma dużo uroku i przypomina nieco gry planszowe.

Gra Card Dungeon jest podzielona na tury. Na początku każdej z nich wybierasz sobie trzy karty i nie możesz ich zmienić, chyba, że pokonasz rywala i dostaniesz nową kartę. W takim przypadku trzeba usunąć ze swojej kolekcji jedną z kart.

Jeśli zginiemy na planszy, tracimy cały nasz dorobek, a żeby go odzyskać, musimy dojść do miejsca, gdzie ponieśliśmy porażkę. Dzięki temu gracz jest jeszcze bardziej zmotywowany do tego, by pokonać wrogów. Gra ma świetną grafikę w rysunkowym stylu. Najlepiej gra się na dużym ekranie, ale możliwe jest też granie na smartfonie.

Grafika jest trójwymiarowa, a gracz może dowolnie obracać planszę. Najbardziej wciąga zbieranie świetnie wyglądających kart, które pozwalają na przykład na atakowanie z większą mocą, rażenie wrogów prądem lub leczenie swojej postaci za pomocą magii.

Dodaj komentarz