Carousel – zarządzanie zdjęciami na Dropboxie

Użytkownicy programu Dropbox mają powód do zadowolenia. W pierwszej kolejności pojawił się dodatek o nazwie Mailbox, natomiast teraz można korzystać z dobrodziejstw programu Carousel, który pozwala na zachowywanie swoich zdjęć oraz filmów na dysku Dropbox.
Do tej pory Dropbox samodzielnie pobierał pliki oraz programy na dysk, ale z użyciem Carousel wygląda to znacznie ciekawiej. Zdjęcia są nie tylko pobierane na dysk, ale także nadaje się im odpowiednie tagi oraz grupy. Wszytko to w pełnej rozdzielczości.
Osoby, które robią dużo zdjęć będą zadowolone z tego, że można je grupować zarówno po dacie wykonania, po grupach oraz na wiele innych sposobów. Dzięki temu zyskujesz znacznie więcej możliwości od prostego umieszczenia zdjęć w folderach. Dodatkowo znacznie prostsze jest dzielenie się zdjęciami z innymi użytkownikami, niezależnie od tego, czy mają konto w systemie Dropbox, czy też nie.
Aplikacja Carousel jest darmowa i można ją ściągnąć z Google Play. Miejmy nadzieję, że podobne dodatki zostaną stworzone także do innych dysków wirtualnych.

Dodaj komentarz