Ceneo, darmowa porównywarka cen

Ceneo jest aplikacją, dzięki której możesz sprawdzać i porównać ceny produktów w serwisie Ceneo.pl. Wszystkie produkty są skompletowane w oddzielne kategorie, prezentowane jako lista, wraz z linkami do sklepów internetowych. Możesz dowolnie wyszukiwać wybrane produkty i sprawdzić w ,którym sklepie najbardziej opłaca się dokonać zakupu lub, czy wielka promocja w supermarkecie jest prawdziwą promocją, czy tylko oszustwem. Po wybraniu najlepszej oferty, jeśli chcesz, możesz przejść do e-sklepu i dokonać zakupu produktu. Dzięki Ceneo możesz również zapoznać się z opiniami użytkowników na temat zalet i wad wybranego produktu, przejrzeć galerię zdjęć oraz zobaczyć specyfikację techniczną.

Przed wejściem do konkretnego e-sklepu użytkownik otrzymuje informacje o danych kontaktowych i adresowych sklepu, w związku z czym może skontaktować się ze sprzedawcą i otrzymać wyjaśnienie na temat nurtujących go pytań.

Aplikacja posiada wygodną funkcję schowka, w którym użytkownik może dodawać wybrane przez siebie produkty i zapisywać je w celu późniejszego odtworzenia. Dostępna jest również historia ostatnio wybranych ofert sprzedaży.

Ceneo wyposażone jest również w czytnik kodów kreskowych. Skanując kod za pomocą aparatu fotograficznego dostępnego w telefonie, aplikacja sprawdzi i wyszuka zeskanowany produkt w bazie Ceneo.pl, która jest jedną z największych baz produktów dostępnych w Polsce. Produkty możesz wprowadzić, również za pomocą wyszukiwarki tekstowej lub przeglądać produkty według określonej kategorii. Widget aplikacji można umieścić na pulpicie telefonu i cieszyć się poręczną aplikacją w każdej sytuacji zakupowej.

Dodaj komentarz