Ciekawa reklama tabletu Acer

Firma Acer nie jest najważniejszym producentem smartfonów i tabletów, jednak wie, w jaki sposób przedstawić zalety takich urządzeń. W sieci pojawiła się świetna, krótka reklama, w której zaprezentowano zalety tabletu Iconia Tab 8 dla różnych organów naszego ciała. Osoba prezentująca ten model mówi, że twoje plecy pokochają zmianę z laptopa na ten tablet, który waży jedynie 360 gram.

Kolejnym narządem ciała, który odwdzięczy Ci się za zmianę smartfona na tablet jest wzrok, gdyż na większym ekranie nie musisz tak wysilać oczu. Iconia Tab 8 ma wyświetlacz 8 cali 1200 na 1920 pikseli.

Sądząc po cenie, za zakup Iconia Tab 8 wdzięczna będzie także nasza kieszeń, gdyż kosztuje jedynie 600 złotych. System operacyjny tego modelu to Android 4.4 KitKat, procesor to Intel Atom taktowany zegarem 1.3 GHz. Inne opcje tego modelu to głośniki stereo, 2 GB RAM, 16 GB miejsca na dysku twardym i możliwość jej rozszerzenia jej o kartę pamięci. Ciekawe, czy twoje ciało będzie wdzięczne jedynie za ten, czy też za inne tablety.

Dodaj komentarz