Ciekawe aplikacje listopada

Dzięki programom na system operacyjny Android można znacznie ułatwić sobie różne czynności.

Przykładem takiego programu jest TapPatch, aplikacja, która pozwala na łatwiejsze używanie przeglądarki. Ustawiasz sobie w nim, jaką akcje chcesz przypisać do dwóch lub trzech dotknięć ekranu – może to skutkować na przykład włączeniem aplikacji lub wejściem w wyszukiwanie. Dzięki temu przeglądasz internet w znacznie prostszy sposób.
Bardzo ciekawą aplikacją jest SuperBetter, w której ustalasz sobie personalne cele i walczysz ze złymi nawykami. Dzięki pytaniom, które zadaje ten program dowiesz się, kto w twoim życiu Cię ogranicza i poprawisz swoje życie. Program wymyśliła trenerka personalna, której misją jest poprawianie świata. jeśli znasz angielski, nie czekaj i ściągaj ten program.
Google pokazało przydatny program o nazwie News & Weather, dzięki któremu możesz poczytać o tym, co się wydarzyło na świecie. Program pokazuje wiadomości z ogromnej ilości źródeł, pozwala na sprawdzenie pogody i można z niego korzystać na niemal każdym urządzeniu.
Fragment to program, który daje ci do dyspozycji ogromną ilość filtrów i efektów, które możesz zastosować na zdjęciach. Dzięki niemu zmienisz także jasność zdjęcia i dopasujesz inne efekty, ale najlepiej sprawdzają się opcje nakładania efektów i zmiany ich za pomocą jednego palca. Jeśli chcesz mieć na zdjęciach efekt pryzmatu, powinieneś zadbać o to, by na twoim smartfonie znalazł się Fragment.

Dodaj komentarz