Ciekawe aplikacje randkowe

Jeśli więcej czasu spędzasz patrząc się w ekran smartfona, niż na otaczających Cię ludzi, możesz mieć problem ze znalezieniem drugiej połówki. Na szczęście można za darmo ściągnąć mnóstwo aplikacji, które pozwalają na łatwiejsze znalezienie interesujących osób.
Zapraszamy do zapoznania się z ich listą:
Aplikacja Tinder jest bardzo prostym programem – jeśli podoba Ci się osoba, której profil wyświetlił się na ekranie, to przesuń go na prawo, a jeśli nie, na lewo. Tinder oferuje minimalistyczny interface, dzięki czemu pozwala na łatwiejsze znalezienie interesujących osób. Tinder pozwala też na łączenie osób, które mają podobne zainteresowania i mieszkają w tej samej okolicy.
Można w niej znaleźć informacje przydatne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dlatego nie czekaj i instaluj Tinder na swojej komórce.
OkCupid to ciekawy program, który różni się od tych najbardziej popularnych swoją alternatywnością. Na początku dostajesz serię dziesięciu pytań, na które musisz odpowiedzieć. Na podstawie odpowiedzi program dobiera pary i umożliwia konwersację. Ważne są także zdjęcia i możliwość poznania osób do długoterminowego związku.
Hinge skupia się na innym aspekcie randkowania – w jego interface każdego dnia pojawia się jedynie pięć osób, które mogą Ci się spodobać. Dzięki niemu możesz poznać nowych przyjaciół, uprzednio przeglądając informacje na ich profilach. Zaletą jest tam dużo osób aktywnie korzystających z programu, jednak kobiety skarżą się na to, że korzystają z niej przede wszystkim faceci, nie umiejący zagadać do nich na imprezie.
Grouper to strona internetowa, dzięki której możesz umawiać się na randki w ciekawy sposób – dopasowuje on do siebie trzy kobiety i trzech mężczyzn, którzy powinni umówić się ze sobą na spotkanie. To nietypowy sposób działania, ale na pewno sprawdzi się w przypadku osób, które mają duże opory w rozmawianiu przez telefon i chat. Osoby oceniane są na podstawie zainteresowań, dzięki czemu nie będziesz musiał się spotykać ze staruszkami lub ze zbyt młodymi dziewczynami.

 

Dodaj komentarz