Ciekawe programy początku czerwca

Już na początku czerwca pojawiło się kilka nowych aplikacji na system operacyjny Android, które są warte uwagi.
Pierwszą z nich jest AllCast Receiver, dzięki której można poprawić współpracę twojego urządzenia mobilnego z Fire TV, dzięki czemu można poradzić sobie z przesyłaniem mediów do telewizora bez kupowania Chromecasta. Pełna wersja tego programu kosztuje niespełna 5 dolarów.
BoltBus to aplikacja, która już wkrótce będzie miała ogromne szanse na powodzenie w naszym kraju. Dzięki niej można łatwiej kupować bilety autobusowe i komunikacji miejskiej za pomocą smartfona. Jej zaletą jest świetny i przyjazny interface. Można ją ściągnąć za darmo z Google Play Store.
Jeśli lubisz sprawdzać pogodę w twojej okolicy, polecamy Ci zainstalowanie nowej aplikacji o nazwie LevelUp Studio Bright Weather. Określa się ją jako najbardziej zaawansowaną i najładniej wyglądającą aplikacją tego typu na smartfony. Nie wiemy, czy to do końca prawda, ale jeśli ściągniesz ją z Google Play Store, możesz to ocenić samodzielnie.
Aplikacja Klout może służyć zarówno do publikowania naszych postów w odpowiednim czasie, jak i do zasypywania znajomych niechcianą treścią. Bada ona media społecznościowe i ustala najlepszy czas, na publikowanie naszych artykułów. To świetna sprawa dla osób, które zajmują się marketingiem.
Motorola Alert to program, który pozwala na wezwanie naszych bliskich wtedy, gdy dzieje się coś złego. Może być użyta na przykład wtedy, gdy dzieci nie zjawiają się na czas w domu. Mimo nazwy, można ją za darmo ściągnąć na smartfona każdej firmy, nie tylko Motoroli.
Programem, który najpierw pojawił się na systemie IOS a następnie na Androidzie jest Secret For Android. Dzięki tej aplikacji można się dzielić swoimi myślami z przyjaciółmi, zachowując przy tym pełną anonimowość. Można na przykład opublikować jakieś zdjęcie, a nikt nie domyśli się, od kogo ono wyszło. Aplikacja jest darmowa.
Slyde to ciekawy program, który pozwala na jednoczesne korzystanie z kilku programów naraz. Jego cena to 0,99 dolara.

Dodaj komentarz