Ciekawy tablet Evolio

Evolio X6 to phablet o przekątnej ekranu 5.5 cali i procesorem ośmiordzeniowym, który jest przedmiotem plotek odkąd go zapowiedziano w lutym tego roku. Tablet kosztuje około 420 dolarów, wyróżnia go zarówno cienka obudowa (7,8 mm), jak i niska waga 180 gram. Design jest niezły, łączy w sobie plastik i szkło, a ramka ekranu jest dość cienka. Mimo niewielkiej grubości, smartfon trzyma się wygodnie.
Jak widać, phablet nie należy do najtańszych. Sprawdźmy, czy za tę cenę otrzymujemy odpowiednie wyposażenie. Posiada on wyświetlacz IPS Full HD chroniony szkłem Gorilla Glass 2, natomiast procesor to MediaTek 1,7 GHz wspierany kartą graficzną Mai 450 MP4 GPU. Pozostała część specyfikacji to 16 GB miejsca na dane, 2 GB RAM, aparat 13 Mp z tyłu i 8 MP z przodu. Model posiada także GPS, Bluetooth, Radio FM i port microUSB.
Jak widać, phablet ma całkiem niezłe wyposażenie jak za średnią cenę, jednak nie dorównuje jeszcze najmocniejszym modelom na rynku. Jakość zdjęć dorównuje Galaxy S III, czyli jest niezła.

Dodaj komentarz