Ciekawy tablet mniej znanej firmy – Wind Fine11

Na rynki europejskie trafi tablet firmy Wind Fine11 – który oferuje procesor czterordzeniowy oraz ekran o rozdzielczości 11.6 cali. Firma Wind być może mówi ci niewiele – jednak miała duży wkład w tworzenie tabletów z systemem operacyjnym Android. Niektóre z poprzednich wersji tabletów tej firmy były opisywane przez użytkowników jako świetna alternatywa dla rynkowych gigantów.

Tablet Wind Fine 11 ma ekran o rozdzielczości zupełnie wystarczającej do codziennej pracy – 1366 na 768 pikseli. Oferuje wyświetlanie obrazów bardzo wysokiej jakości. Wystarcza zarówno do oglądania filmów, jak i grania w gry.

Design tego urządzenia nie jest spektakularny, ale daje poczucie, że mamy w ręku porządny kawałek sprzętu z metalową obudową z tyłu. Ekran ma dość dużą ramkę – co jest przydatne, gdy gramy. Daje szansę na pewne trzymanie tabletu.

Warto zwrócić uwagę na konfigurację sprzętową. Procesor to Rockchip A9 – urządzenie jest wyposażone także w kartę graficzną. Ekran ma bardzo szybki czas reakcji i reaguje nawet na lekki dotyk. Pamięć wewnętrzna to 32 GB. Dokładna cena tego tabletu nie została jeszcze ustalona, jednak można wróżyć, że będzie to raczej niższa półka cenowa.  System operacyjny to oczywiście Android w najnowszej wersji.

Dodaj komentarz