Kilka ciekawych chromebooków

Chromebooki to komputery, które maja ten sam system operacyjny, jednak oferują zupełnie inne wrażenia z korzystania. Niektórzy użytkownicy śmieją się z ograniczonych możliwości systemu operacyjnego, jednak te komputery pozwalają na stosunkowo dużo. Chromebook Pixel to najmocniejszy model, który wyróżnia się ceną 1300 dolarów i świetnym wyświetlaczem.

Znacznie tańszy jest model Toshiba Chromebook 2, który ma wyświetlacz 1920 na 1080 IPS, 4 GB RAM i mocny procesor. Można ją kupić w cenie poniżej 1000 zł.

Jeszcze tańszy jest Acer C720, który ma ekran 11 cali. Dzięki temu można go znacznie łatwiej przenosić, w środku znajduje się energooszczędny procesor Celeron Haswell. Cena zaczyna się od 200 dolarów, ale możesz go kupić znacznie taniej w wersji Refurbished. Swoją wersję Chromebooka zaprezentowała także firma Lenovo, tworząc model Yoga 11e, przypominający mocną budową laptopy z kultowej serii ThinkPad. Kosztuje ponad 1000 złotych, ale można z niego korzystać także jak z tabletu, co jest ogromną zaletą.

Dodaj komentarz