Cindirella Free Fall – nowa gra match 3

Disney ciągle korzysta ze starych motywów – niedługo ma pojawić się kolejna wersja historii o Kopciuszku. Jest to powiązane z pojawieniem się gry na ten sam temat. Cindirella Free Fall to gra, w której elementy powiązane z tą bajką pojawiają się jedynie w tle. Poza tym, jest to klasyczny tytuł typu „połącz trzy takie same”. Na planszy pojawiają się kryształy, a dzięki ich zbijaniu, otrzymujesz więcej punktów lub elementy posiadające większą moc.

Gra zawiera utrudnienie, ponieważ przed każdą rundą musisz zebrać odpowiednio dużo kryształów danego koloru i masz na to jedynie kilka ruchów.

Jeśli uda ci się zbić je podczas tej sekwencji, to zostaną zbite wszystkie kryształy na planszy. Każda następna runda jest trudniejsza, bo musisz pokonać większy próg punktowy. W czasie gry zbiera się bonusy, które pozwalają na przejście rundy. Jeśli nie możesz przejść któregoś z poziomów, możesz po prostu skorzystać z mikropłatności. Dzięki temu zdobywasz kolejne życia. Gra jest bezpłatna, a grafika stoi na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz