CloudMagic – zarządzanie wiadomościami

CloudMagic E-mail to nowa aplikacja pomagająca w wysyłaniu oraz odbieraniu wiadomości przez internet. Wspiera wszystkie najważniejsze serwisy e-mail i ma wiele opcji, które mogą sprawić, że stanie się ona jednym z ciekawszych programów tego rodzaju.
Po pierwsze, nie ma ograniczeń, co do liczby kont w programie. Możesz zalogować się na tak wiele serwisów typu gmail czy też IMAP, jak wiele Ci potrzeba. To doskonała opcja dla tych osób, które mają wiele kont pocztowych. Zarządzanie nimi jest bardzo proste – konto wybiera się z menu, które wyskakuje po lewej stronie ekranu. Oszczędza to czas potrzebny do logowania się na różnych serwisach.
Jeśli chodzi o wygląd aplikacji oraz jej obsługę, jest ona podobna do Gmail. Dzięki skrótom takim jak długie albo krótkie przyciśnięcie kontaktu można wybierać rozmaite opcje programu.
Przydatne jest także współdziałanie tej aplikacji z programami typu Evernote i Trello, dzięki czemu zamienisz swoje maile w wydarzenia, które należy wykonać. Minusem aplikacji jest ubogi, szary interface.

Dodaj komentarz