Co można zrobić z Galaxy Note S2

Jak sprawić, by Galaxy Note stał się znów rewelacyjnym smartfonem? Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu na nim nowego oprogramowania, zwiększającego możliwości smartfona. Zapraszamy do zapoznania się z metodami na odświeżenie sprzętu.

Kontrola bez użycia kabli
Ten chwyt można użyć w każdym smartfonie z Androidem. Wystarczy zainstalować program AirDroid i kontrolować smartfon z poziomu komputera. Możesz z niego wysyłać SMS, instalować nowe programy, usuwać lub dodawać dane, robić zrzuty ekranu oraz wiele innych rzeczy.
Innym rozwiązaniem jest instalacja CyanogenMod. Ma on znacznie więcej możliwości niż Touch Wiz i wygląda lepiej, dlatego warto skorzystać z darmowej opcji. Instalacja tego moda zajmuje jedynie kilka kliknięć.
Nie sposób nie zauważyć, że Galaxy Note 2 ma rozmiary małego tabletu. Można go używać na przykład z pokrowcem, który ułatwia jego ustawienie w ukosie, dzięki czemu możliwe będzie wygodniejsze oglądanie multimediów i korzystanie z jego zalet. Co więcej, do tego modelu pasują oprawki z innych smartfonów, na przykład z iPhone, które można kupić bardzo tanio.
Kolejnym rozwiązaniem sprzętowym, które poprawia korzystanie z Note 2 jest zastosowanie podstawki SmartDock, która musi być przystosowana specjalnie do tego modelu. Dzięki niej twój Note zmienia się w miniaturowy laptop. Zyskujemy takie rzeczy jak podłączenie smartfona do źródła prądu, przez co będziemy mogli na nim pracować znacznie dłużej. Co więcej, ta podstawka posiada trzy porty USB, które znacznie poprawią wygodę korzystania z tego smartfona. Inne opcje to złącze HDTV, dzięki któremu możliwe jest podłączenie go do telewizora i oglądanie filmów na dużym ekranie. Największą zaletą jest możliwość zastosowania klawiatury oraz myszki.
Jak widać, Galaxy note s2 pomimo wielu lat od premiery nie zestarzał się tak bardzo. Można go obecnie kupić w bardzo niskiej cenie i cieszyć się z opcji, których nie uświadczymy w wielu nowych i droższych smartfonach, które  aktualnie pojawiają się w ofercie operatorów.

Dodaj komentarz