Co nowego w Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 wzbudza ogromne emocje. Ostatnio zdobyliśmy więcej informacji na temat kamery, która będzie zamontowana w tym modelu. Ma mieć rozdzielczość 16 Mp. Wyróżni ją stabilizacja optyczna oraz możliwość nagrywania wideo o rozdzielczości 4K.

Jeszcze ciekawiej wypada opcja Side Touch, którą promuje Samsung. Zamiast fizycznego przycisku, który jest stosowany w większości aparatów fotograficznych, na boku smartfonu znajdzie się przycisk pojemnościowy do robienia zdjęć. To ciekawe rozwiązanie, ale nie będzie można przez nie wyostrzać obrazu w tradycyjny sposób, przez wciśnięcie przycisku do połowy.

Zamiast niezbędnych opcji, do oprogramowania smartfona wrzucono trzy nowe tryby robienia autoportretów. Niezbyt przydatną opcją jest robienie ze zdjęć plików GIF. Samsung zachował takie opcje jak HDR Live i Selective Focus. Nowa kamera zapowiada się ciekawie, ale o tym, jak działa, przekonamy się dopiero podczas pierwszych testów. Miejmy nadzieję, że nie będzie odbiegała jakością od całego smartfona.

Dodaj komentarz