Construction City – dla fanów budowania

Niektórzy uważają, że gry zręcznościowe zostały stworzone dla masochistów, z uwagi na to, że często więcej się na nie denerwujemy, niż czerpiemy przyjemności z rozrywki. Jest tak na przykład w grze Construction City, w której przenosimy ładunki z miejsca na miejsce za pomocą różnych maszyn.

Dostępne jest aż 5 poziomów i kilka pojazdów – od wózka widłowego i ciężarówki, do dźwigu i helikoptera. Dzięki temu na pewno nie będziesz się nudzić. Jeśli jednak to nastąpi, zapraszamy do tworzenia własnych map za pomocą edytora.

Sterowanie rozwiązano za pomocą wirtualnego joysticka, który znajduje się na ekranie. Dzięki niemu kierujesz opcjami maszyny, a z drugiej strony ekranu znajdują przyciski do jazdy w tył i w przód.

Gra ma bardzo dobrą grafikę, a jej zaletą jest to, że działa prawie na każdym sprzęcie. Trudno tutaj spotkać się z zacięciami.

Jeśli nie są Ci straszne wyzwania, takie jak przenoszenie dynamitu z miejsca na miejsce, powinieneś zapoznać się z tą grą i podzielić się z nami opinią o tym, jak Ci się podoba.

Dodaj komentarz