Contract Killer Zombies 2 jest już dostępny w sklepie Google Play.

Contract Killer Zombies 2 to kontynuacja gry studia Glu Mobile. Po sukcesie pierwszej części, kolej na drugą część. Grę można bezpłatnie zainstalować na swoim Androidzie. Aplikację jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play.

Gra wzbudza wiele emocji. Szybka akcja, dużo strzelania – to podstawowe cechy. Oprócz głównego zadania można wykonywać misje poboczne. Normalne oznaczone są niebieskim wykrzyknikiem. Inne natomiast mają różne ikony. Kolory ikony wskazują również poziom.

Gracz wciela się w rolę bohaterki Evelyn. Akcja toczy się z perspektywy trzeciej osoby, w otwartym świecie, który jest do zwiedzania. Jedno, podstawowe zadanie – usunąć laboratorium zombie, który stał się ośrodkiem rozprzestrzeniania się wirusa. W grze do dyspozycji jest wiele broni i umiejętności bojowych do podejmowania wielu różnych wrogów. Oprócz walki snajperskiej możliwa jest również walka przy pomocy broni białej i pił spalinowych.

Contract Killer Zombies 2 Origins oferuje wysokiej jakości grafikę 3D. Kontynuacja oryginału przyniesie wiele wspaniałych, nowych zmian i funkcji. W tym między innymi: tryb przetrwania, wiele typów misji i inne.

Dodaj komentarz