Corgi for Feedly – łatwiejsze czytanie

Ostatnio coraz popularniejsze stają się programy, które pozwalają robić różne rzeczy z poziomu zablokowanego smartfona. Jednym z nich jest Corgi for Feedly, który pozwala na czytanie wtedy, gdy ekran jest zablokowany. Aplikacja ma sympatyczne logo przedstawiającego psa trzymającego w pysku gazetę.

Aplikacja współpracuje z serwisem Feedly, ale możesz się do niej zalogować także za pomocą portali społecznościowych. Następnie wybierasz, jakie informacje chcesz czytać na ekranie swojego smartfona – są to przede wszystkim serwisy, które zasubskrybowałeś w Feedly.

Aplikacja posiada ciekawą opcję blokowania ekranu. Polega ona na wyświetleniu na ekranie kropek, które należy połączyć, by smartfon zaczął znów działać. Uważaj na to, by nie zostawić na ekranie tłustego śladu palca, po którym ktoś może dowiedzieć się, jaki wzór odblokowuje smartfon.

Na ekranie blokady pojawia się też skrót do aparatu fotograficznego, odczytywania tekstu lub wykonywania połączeń. Ta ostatnia opcja może nieco dziwić, bo nie po to się blokuje ekran.

Dodaj komentarz