Cream Assistant – wygodne planowanie rozmów

Cream Assistant to aplikacja, która pozwala na zaplanowanie sobie dni. Na rynku aplikacji mobilnych jest mnóstwo podobnych programów, a z tego artykułu dowiesz się, czym wyróżnia się Cream Assistant.

Jest ona bardzo przydatną opcją dla osób, których praca polega na dzwonieniu do innych osób i chcą to sobie dobrze zaplanować.

Na początku w programie widzimy pokaz slajdów, który pokazuje jego możliwości. Możesz synchronizować dane z chmurą lub zapisywać je w pamięci smartfona albo tableta.

W programie wybieramy spośród trzech opcji – zadań, spotkań i rozmów telefonicznych. Każde wydarzenie można oznaczyć jako rozpoczęte, niewykonane, wykonane lub anulowane. Wartościową opcją są też przypomnienia, które pojawiają się na określony czas przed wydarzeniem. Dodatkową opcja tej aplikacji jest możliwość synchronizowania danych z kalendarzem Google. Po zaplanowaniu rozmowy możesz szybko wybrać numer poprzez kliknięcie we wcześniej ustawioną wizytówkę. Dzięki temu znacznie szybciej uporasz się z zadaniami.

Dodaj komentarz