Crossy Road – gra warta uwagi

To, że dana gra naśladuje pomysł z innych gier nie oznacza, że jest nudna. Jednym z takich pomysłów jest gra Crossy Road, w której musisz iść jak najdalej po zatłoczonej ulicy. Uważaj na samochody i pojazdy, które poruszają się znacznie szybciej, od innych, a będziesz mógł przejść do następnego etapu.

Grafika jest widoczna w rzucie izometrycznym. Jest bardzo kanciasta i umowna, jednak nie ma w tym nic złego – taka jest koncepcja autorów gry.

W grze nie możesz się zbyt długo zastanawiać, bo w Crossy Road zagrożenie czeka na każdym kroku. Jeśli będziesz czekać, bohater zostanie porwany przez ptaka i gra się skończy. W przypadku tej gry zachodzi podobna sytuacja, co w Angry Birds – jest ona dokładną kalką tego, co mogliśmy oglądać kilka lat temu w innej grze. Ponieważ gra ma dobrą mechanikę i działa na każdym smartfonie, można ją polecić większości graczy. Dzięki niej masz zagwarantowaną długą rozgrywkę w dobrym, zręcznościowym stylu. Jeśli nie boisz się wtórności gry, ściągaj ją bez wahania.

Dodaj komentarz