Cube i6 Remix- smartfon z ciekawym OS ze średniej półki cenowej

Już w październiku na rynek trafi Cube i6 Remix. Zaprezentuje nam przyzwoitą specyfikację za rozsądne pieniądze oraz nowatorski system operacyjny- Remix OS. Za sprzęt przyjdzie nam zapłacić około 600 złotych. Oto jak będzie wyglądać specyfikacja tego tabletu.

9.7-calowy ekran wykonany w technologii IGZO, z kątami widzenia nawet do 178 stopni, zagęszczeniem 264 pikseli na cal i rozdzielczością QXGA (2048 x 1536 pikseli). Czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o zegarze na poziomie od 1.33 GHz do 1.83 GHz z technologią Turbo Boost. W ramach procesora graficznego użyto zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics o maksymalnym taktowaniu 646 MHz. Wsparciem dla CPU będzie 2 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 32 GB i będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne tabletu odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 5 Mpix z doświetleniem LED oraz kamerka przednia o matrycy 2 Mpix. Producent zaimplementował również moduł sieci Wi-Fi w standardzie N, Bluetooth oraz port USB. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności 8000 mAh.

Dodaj komentarz