Czat – ciekawy komunikator od Google

Podstawową funkcją smartfonów jest komunikowanie się z innymi osobami. Jeśli twoi znajomi nie mają konta na Facebooku lub nie mają nawet smartfona i nie możesz z nimi wymieniać e-maili, powinieneś zainstalować sobie wygodny program do wysyłania smsów. Taką aplikacją jest na przykład program Czat (Messenger), zaproponowany przez Google.

Wyróżnia się przede wszystkim interface Material Design, który zapewnia programowi odpowiednie wkomponowanie się w nowy system Android. Czat pozwala na wysyłanie wiadomości sms i mms na wszystkie telefony. Dzięki niemu można wysyłać także obrazki i inne multimedia.

Co najlepsze, aplikacja pojawia się jako domyślny program zainstalowany na Android 5,0 Lolipop. Jeśli masz Androida 4,1 Jelly Bean lub nowszą wersję systemu, możesz pobrać go i korzystać z dobrodziejstw eleganckiego wysyłania wiadomości. Dzięki niemu prowadzenie korespondencji smsowej będzie znacznie przyjemniejsze. Program jest darmowy i możesz go pobrać z Google Play Store. Zapraszamy do strony programu.

Dodaj komentarz