Czy boisz się pająka w telefonie?

Niektóre aplikacje mają za zadanie kogoś przestraszyć lub oszukać. Jeśli znasz kogoś, kto boi się pająków, lepiej nie pokazuj mu programu o nazwie Pająk w telefonie.

Aplikacja działa w pomysłowy sposób – po zainstalowaniu nic się nie dzieje, a w losowym momencie wyświetla ona na ekranie realistycznego, ogromnego pająka. Możesz też ustawić czas, w którym pająk ma pojawić się na ekranie. Bestia przemieszcza się po ekranie i jest nad wszystkimi ikonami i powiadomieniami, a wyłączenie jest możliwe dopiero wtedy, gdy naciśniesz przycisk usuń pająki. Wpływa to na jeszcze lepsze pierwsze wrażenie z aplikacji i na pewno podniesie poziom adrenaliny u twojej ofiary.

Zalety programu to realistyczny wygląd pająka i doskonała animacja. Ikonka w pasku powiadomień nie jest zbyt widoczna, dlatego niewiele osób dowie się, że to wirtualny pająk. Program otrzymał na Google Play Store ocenę 4.0, możesz z niego korzystać na smartfonach z systemem operacyjnym Android 2,2 lub lepszym. Jego wydawcą jest firma Just4FUn.

Dodaj komentarz