Czy chcesz testować nowego Wiedźmina?

Firma CD Project Red i Fuero Games zaczęła rejestracje graczy chętnych do testowania gry The Witcher Battle Arena. Jeśli chcesz się zarejestrować i współtworzyć tą polską produkcję, wejdź na stronę projektu, podaj swój adres e-mail, urządzenie i system operacyjny. O tym, że twoja kandydatura została potwierdzona zostaniesz powiadomiony przez e-mail.

W wersji beta można grać aktualnie ośmioma herosami na dwóch mapach w trybie Conquest. Możesz także budować swoją postać w stylu RPG, tak jak i testować inne opcje tej gry.

Pierwszy trailer tej gry został pokazany niedawno, w zamysłach jej twórców ma być darmową pozycją, która przyciągnie graczy z całej sieci. Pojawi się na iOS, Android i Windows Phone pod koniec tego roku. Dużą popularnością cieszyła się gra Wiedźmin, pokazana na komputery osobiste, która także była wydana przez CD Project i oparta na prozie Sapkowskiego. Jak będzie wyglądała rozgrywka na małym ekranie? Można to rozpoznać na podstawie zrzutów ekranu z pierwszych testów lub na własnej skórze.

Dodaj komentarz