Czy jesteś zręczny – Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever pojawi się na tablety, smartfony i komputery osobiste na początku 2015 roku. Zapowiada się doskonała rozrywka, gdyż gra będzie składała się z pełnej historii, sześciu rozdziałów i kilku bosów. Gra może wyglądać na pierwszy rzut oka na pozycję typu endless runner, jednak nie jest to prawda. To jedynie jeden z jej trybów.

Twórcy gry zapowiadają ponury świat z wampirami i zombie. W jednym z trybów gry lokacje są budowane losowo, dzięki czemu po każdej śmierci czeka na ciebie zupełnie inne wyzwanie. Za tę pozycję odpowiada firma Team Meat, która stworzyła także wiele gier, które pojawiły się na Pax Prime 2014. Pierwowzór tej gry pojawił się w 2010 roku.

Wyróżnia się ona surową grafiką i bardzo szybką rozgrywką, umożliwia też chodzenie graczowi po ścianach i odbijanie się od nich po to, by sprawniej omijać przeszkody. Dzięki dynamicznej rozgrywce z gry będą zadowoleni gracze, którym nudzą się wolniejsze pozycje. Tu liczy się nasz refleks oraz spryt podczas pokonywania lokacji.

1 komentarz do “Czy jesteś zręczny – Super Meat Boy Forever”

Dodaj komentarz