Darmowe programy dzięki Amazon Store

Amazon to światowy gigant także w dziedzinie aplikacji mobilnych. Dzięki promocji, która została ostatnio wprowadzona przez Amazon można zaoszczędzić na aplikacjach aż 135 dolarów. Nie są to tanie gry z reklamami i bezużyteczne programy, dlatego nie pozostaje nic innego, jak skorzystac z promocji.

Programy z Amazonu pobiera się po zainstalowaniu aplikacji Amazon App Store i zarejestrowaniu konta na jego stronie. Następnie można zapoznać się z listą aplikacji, które są do bezpłatnego pobrania. Z gier wyróżniają się takie pozycje jak Sonic 4 Episode II, Another World i Knots 3D.

Miłośnicy pisania e-maili na smartfonie lub tablecie powinni pobrać sobie aplikację Swype Keyboard (wartą około 15 złotych), a osoby na diecie – My diet Coach – Pro. Najbardziej opłaca się pobrać program Merriam Webmaster, który kosztuje aż 59 dolarów i pomaga w nauce zwrotów w języku angielskim. Przyda się też Office Suite Professional 7, kosztujący ponad 45 złotych i mSecure za ponad 30 zł. Zapraszamy do zapoznania się z programami.

Dodaj komentarz