Darmowe tapety do pobrania

Świat aplikacji na urządzenia mobilne jest niezwykle obszerny, z wieloma kategoriami do wyboru. Jednak bardzo często wszystko sprowadza się do decyzji pomiędzy aplikacją darmową i płatną. Z tego względu postanowiliśmy zamieścić kilka bezpłatnych pozycji, które oferują jakościowe tapety na telefony z Androidem.

Potulne szczeniaki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Szczenięta Tapety Na Żywo

Przesympatyczna aplikacja, która sprawdzi się nie tylko w rękach najmłodszych, ale i dorosłych użytkowników urządzeń mobilnych. Wnętrze apki aż kipi od uroczych szczeniaków z wesołymi pyszczkami, jednocześnie oferując rewelacyjną ozdobę na ekran, jak i szeroki uśmiech na twarzy każdej osoby, korzystającej z tej apki. Co więcej, aplikacja zapewnia kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, optymalne zużycie baterii, a także proste i szybkie ustawienie obrazu jako tapety lub wygaszacza ekranu. Hibernacja tapety podczas nieaktywnego urządzenia.

Motylki jak żywe

Aplikacja dostępna pod nazwą: Motyl Tapety Na Żywo

Rozświetlcie swoje ekrany olśniewającymi motylkami, które błyszczą piękniej niż galowa suknia z cekinami. Każdy motylek odznacza się bardzo starannym wykonaniem, a na dodatek żyje własnym życiem. Aplikacja jest prosta w pobraniu i instalacji, oferuje wiele korzyści wizualnych, a także możliwość dzielenia się tapetą z rodziną i przyjaciółmi. Możecie być pewni, że jeśli wybierzecie tą aplikację, Wasz telefon zamieni się w magiczną krainę pełną iskrzących się istotek, które budzącą się do życia z głębin gęstego mroku.

Żywe czachy

Aplikacja dostępna pod nazwą: Czaszki Żywo Tapety

Witamy w domu strachu i depresji, którym władają okrutne trupie czachy. Aplikacja szczególnie przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie dreszczyk grobowej emocji. Podczas zabawy z apką będziemy mogli przebierać w wielu tapetach 3D, które gwarantują pełne wsparcie dla orientacji poziomej i pionowej, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także dostosowywanie prędkości i gęstości ruchomych elementów na ekranie. Jeżeli więc macie ochotę na zasmakowanie goryczy świata złośliwych umarlaków, teraz macie na to znakomitą okazję.

Słoneczna natura

Aplikacja dostępna pod nazwą: Natura Tapety

Nie lubicie mroźnej zimy ani ponurej jesieni i chcielibyście, aby słoneczna pogoda towarzyszyła Wam każdego dnia? Teraz macie ku temu okazję z tą prześliczną aplikacją, dzięki której otrzymacie cudowne zdjęcia wykonane na łonie natury. Podczas ustawiania tapety można skorzystać z szybkiego kadrowania i prostego w obsłudze systemu nawigacji, a przy okazji rozpogodzić nie tylko wyświetlacz telefonu, ale również swój własny nastrój. Apka dostarcza sporo jakościowych krajobrazów, a do tego jest całkowicie darmowa.

 

Dodaj komentarz