Darmowe tapety na telefon do pobrania za darmo

Chcielibyście ozdobić swój telefon komórkowy pięknymi tapetami wysokiej jakości nie płacąc przy tym ani grosza? Poniższe aplikacje oferują szeroki wybór obrazów, których ogromna ilość sprawia, że każdy użytkownik może znaleźć coś interesującego. Apki są całkowicie darmowe i nie musicie nigdzie jeździć ani sięgać po swój portfel, aby poprawić sobie nastrój przepięknym widoczkiem.

Tapety 3D

Aplikacja dostępna pod nazwą: 3D Tapety

Podwińcie rękawy i dajcie nura w ogromną bazę zdjęć 3D w jakości HD! Dzięki aplikacji otrzymacie szybki i intuicyjny interfejs, prostą zmianę tapety, opcję tworzenia własnej bazy tapet, konfigurowanie obrazu według własnych potrzeb, a także wysyłanie tapet za pomocą SMS-a i MMS-a. Tapety są regularnie aktualizowane, a do tego każda z nich odznacza się starannym opracowaniem i dbałością o szczegóły.

 

Galeria HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers HD

A oto kolejna aplikacja z dużym wyborem tapet wykonanych w jakości HD. Znajdziecie tutaj m.in. takie kategorie jak zwierzęta, krajobrazy, czerń i biel, abstrakcję, miłość, psy i koty, naturę i wiele innych. Dzięki prostemu w obsłudze systemowi nawigacji, tapety można łatwo przeglądać i szybko ustawiać, uzyskując przepiękną dekorację ekranu w zaledwie kilka chwil. Aplikacja wspiera zarówno telefony komórkowe, jak i tablety.

Unikalne tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers (Backgrounds)

Zafundujcie sobie unikalne tapety wysokiej jakości, które zachwycą nie tylko ekran telefonu, ale również wszystkich Waszych znajomych. Tapety są aktualizowane każdego dnia, można je zapisywać w telefonie, w prosty sposób przycinać, a także ustawiać jako wygaszacz ekranu. Co więcej, aplikacja pozwala też na umieszczanie tapet na portalach społecznościowych. Niektóre z dostępnych kategorii: abstrakcja, miłość, krajobrazy, góry, oceany, budynki, moda, żywność, transport, wzornictwo, fantasy, cytaty, muzyka i wiele innych.

Krzykliwe kolorki

Aplikacja dostępna pod nazwą: Psychedelic Wallpapers

Dzięki tym tapetom ekran Waszego telefonu zostanie nasycony pełnią jaskrawych kolorów, otwierając Wasze umysły i wciągając w sam środek artystycznej rewelacji. Podczas korzystania z apki towarzyszyć Wam będzie stylowy interfejs, wygodne wyszukiwanie i sprawne ustawianie tapety. Istnieje również możliwość dzielenia się zdjęciami z przyjaciółmi. Obrazów jest całkiem sporo, a każdy z nich odznacza się świetnym wykonaniem i łatwą konfiguracją.

Dodaj komentarz