Darmowe tapety na telefon

Wszyscy wiemy, że najlepsze tapety na urządzenia mobilne, to takie, za które nie musimy płacić ani grosza. Darmowe tapety nierzadko przebijają swoją zawartością płatne aplikacje i dlatego zdecydowaliśmy się przedstawić kilka z tych, na które warto zwrócić uwagę, nie martwiąc się o zmniejszenie pojemności naszego portfela.

Piekielne czachy HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Tapety Czaszki

Witamy w posępnym królestwie morderczych truposzy, które wróciły z zaświatów, aby sterroryzować rynek a aplikacjami na urządzenia mobilne. Te piekielne szkielety przytaszczyły ze sobą sporo zdjęć w jakości HD, przedstawiających jedne z najbardziej przerażających czaszek na ekrany z Androidem. Każda z tapet została opracowana w oparciu o metodę cyfrową, gwarantując dbałość o szczegóły i niesamowity efekt wizualny. Ponadto, prosty system nawigacji pozwala na sprawne korzystanie z apki i szybkie ustawianie tapety.

Szczęśliwe tapety

Aplikacja dostępna pod nazwą: Happy Wallpapers

Trafił Wam się okropny dzień, w którym nic się nie układa, a Wasz pogodny nastrój ulotnił się niczym kamfora? Mamy tutaj idealne lekarstwo na rozwianie trosk i przywrócenie uśmiechu na Waszych posmutniałych twarzach. Ta aplikacja to istna fontanna szczęścia, tryskająca podnoszącymi na duchu sentencjami i motywującymi cytatami. System nawigacji jest bardzo prosty w obsłudze, a ustawianie tapety trwa jedynie chwilkę. Obrazkami można też dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Psi przysmak

Aplikacja dostępna pod nazwą: Dog Licks Screen Wallpaper

A tutaj coś dla wszystkich osób, które zmagają się z brudnym ekranem w swoim telefonie. Możecie być pewni, że ta aplikacja wyliże Wasz ekran do czysta, nie zostawiając na nim ani grama brudu. Głównym czyścicielem jest tutaj sympatyczny psiak, który energicznie wywija jęzorkiem, wylizując ekran jak wypełnioną psimi przysmakami miskę. Podczas zabawy aplikacja zapewnia niskie zużycie baterii, opcję zapisu obrazu na karcie SD oraz kompatybilność z 95% urządzeń mobilnych (w tym również tablety). Można też regulować szybkość liżącej animacji.

Zjawiskowe tapety 4K

Aplikacja dostępna pod nazwą: Wallpapers 4K

Tapety z tej aplikacji prezentują się fenomenalnie zarówno pod kątem wizualnym, jak i samej konfiguracji. Apka nafaszerowana jest zdjęciami w jakości UHD Ultra HD (4K), zapewniając najwyższy poziom dekoracji na telefony z systemem Androida. Rozmarzcie się, podziwiając przepiękne pejzaże, barwne zachody słońca, majestatyczne szczyty górskie, dzikie zwierzęta i wiele innych. Aplikacja jest sprawna i szybka w działaniu, dysponuje funkcją zoom, umożliwia zapisywanie obrazu, a do tego wspiera telefony, tablety i smart TV.

Dodaj komentarz