Darmowe tapety

Mówi się, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Jednak, jeśli chodzi o darmowe aplikacje z tapetami na Androida, to dobry dentysta może być tutaj nieocenionym pomocnikiem. Aplikacji jest bardzo wiele, dlatego warto sprawdzić, co takiego mają do zaoferowania, zanim zdecydujemy się na którąś z nich. Poniżej wyszukaliśmy kilka darmowych apek z całkiem niezłym zbiorem obrazów.

Wirtualna cukiernia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Candy Wallpapers

Witamy wszystkich łasuchów i amatorów przepysznych słodkości. W tej aplikacji jest więcej słodyczy niż w niejednej cukierni, a więc korzystajcie z niej z umiarem, bo możecie więcej już nie zrobić skłonu w przód. Pełno tutaj żelek, gum, czekolad, cukierków, pastylek, ciągutek, miśków, czekolad i wiele innych. A jeśli nie chcecie porysować ekranu swoimi ząbkami, radzimy nie korzystać z tej aplikacji na pusty żołądek.

Kwitnące róże

Aplikacja dostępna pod nazwą: Rose Wallpapers

W tej aplikacji znajduje się całe mnóstwo kolorowych różyczek, które przemienią Wasze telefony w wirtualną kwiaciarnię. Każdy z tych kwitnących obrazów jest unikalny na swój własny sposób, oferując jednocześnie cudowną tapetę i świetne rozwiązanie na poprawę nastroju. Przebierajcie w białych, różowych, czerwonych i żółtych różyczkach, oraz korzystajcie z intuicyjnego interfejsu, szybkiego przeglądania obrazów i prostego ustawiania tapety.

Prószy śnieg

Aplikacja dostępna pod nazwą: Śniegu Animowana Tapeta

Absolutnie obowiązkowa aplikacja dla wszystkich, którzy gustują w przepięknych klimatach mroźnej zimy, podczas której cała kraina spoczywa uśpiona pod grubą pierzyną białego puchu. Obrazki są bardzo atrakcyjne, w szczególności te, które przedstawiają srogą zimę pod osłoną gwieździstej nocy. Zjawiskowa gra świateł na tle białego śniegu daje wyrazisty kontrast, sprawiając, że ciężko oderwać wzrok od tapety. Co więcej, aplikacja prószy płatkami śniegu, które tańczą na ekranie, nadając całości jeszcze większego realizmu.

Słodkie pieski

Aplikacja dostępna pod nazwą: Zdjęcia Dog!

Zapraszamy do świata szczekających czworonogów, które nie mogą się doczekać, aż uczynią sobie z Waszego telefonu swoją własną przytulną budę. Do wyboru jest całe mnóstwo tapet z różnymi rasami psów, które ozdobią telefony maślanymi oczami, słodkimi mordkami i śmiesznymi minkami. Aplikacja wymaga połączenia z internetem, pozwala na szybkie przeglądanie i ustawianie tapety, a także wysyłanie obrazów do przyjaciół za pomocą MMS-a i poczty elektronicznej. Teraz najlepszy przyjaciel człowieka może Wam towarzyszyć bez końca.

Dodaj komentarz