DataWind Ubislate i3G7- low-endowy tablet z 3G i procesorem Intel Atom

Hinduska firma DataWind zamierza wypuścić na rynek swój kolejny low-endowy niskobudżetowy tablet- model Ubislate i3G7. Sprzęt zaoferuje moduł 3G i procesor Intel Atom. Cena urządzenia oscyluje w granicach od 250 do 350 złotych. Oto jak prezentuje się jego specyfikacja.

7-calowy wyświetlacz klasy IPS o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Czterordzeniowy procesor Intel Atom X3 z rdzeniami taktującymi na poziomie 1.2 GHz. Wsparciem dla procesora będzie jeden GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą będziemy mogli zapełnić swoimi plikami, wynosić będzie 8 GB i producent umożliwił jej rozszerzenie do 32 GB dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne tabletu odpowiedzialny będzie 2 Mpix aparat główny oraz kamerka przednia o rozdzielczości VGA. Poza tym w urządzeniu zaimplementowano moduł Bluetooth 4.0, odbiornik GPS, port USB z OTG, moduł Wi-Fi i wspomniany moduł 3G. Za zasilanie odpowiedzialny będzie akumulator o pojemności 2800 mAh. Systemem, na którym stanie DataWind Ubislate i3G6 będzie Android 5.1 Lollipop.

Dodaj komentarz