Dead Trigger – nowa gra w sklepie Google Play

Czeska firma Madfinger zaproponowała kolejną aktualizację w sklepie Google Play. Mowa o Dead Trigger, oczywiście, i dzisiejsza aktualizacja przynosi wiele nowych treści, które pasują tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia.

Jest to strzelanka osadzona w postapokaliptycznym świecie. Gra rozpoczyna się w momencie gdy nowy wirus spustoszył ludność ziemi i zamienił większość z nich w żądnych krwi zombie. Pozostali mieszkańcy skupili się w swoiste oazy, broniące się przed naporem zombie. Zadaniem gracza będzie ochrona enklaw przed nosicieli wirusa. Przy okazji należy zwalczyć tajemniczy wirus.

Akcja gry toczy się na Biegunie Północnym. Możesz wziąć na fale wrogów, na czele z nowym szefem, nadchodzącym na przejażdżkę saniami – Zanta. Poza tym można dodać nowy granatnik do swojego ekwipunku broni, nowe misje mogą być odtwarzane i Madfinger oferuje specjalne rabaty różnych broni.

Zabicie nadciągających przeciwników wymaga sporej wprawy. Producent zdecydował bowiem na oparcie sterowania o koncepcję wirtualnego pada. Jeżeli uda się oddać celny strzał, gracza czeka doza przyjemności. Programiści postarali się, by każdy oddany strzał powodował realistyczną reakcję.

Po grze można się spodziewać przede wszystkim wspaniałej grafiki. Trójwymiarowe środowisko, wysoka jakość tekstury i realistyczne efekty oświetlenia pomieszczeń sprawiają, że zarówno sam Android jak i urządzenia mobilne udowadniają, że mogą być konkurentem dla komputerów i konsoli w zakresie cyfrowej rozrywki.

Jak zwykle, gra jest darmowa dla wszystkich do pobrania ze sklepu Google Play. Ale każdy gracz będzie potrzebował do walki z zombie narzędzie i broni, które należy sobie kupić za prawdziwe pieniądze.

Dodaj komentarz