Defend Your Life – stawka większa niż życie

Gry typu tower defence idealnie sprawdzają się na ekranach dotykowych, ponieważ są proste i zapewniają dużo rozrywki. Przykładem gry tego typu jest Defend Your Life. W tej grze należy bronić swoje życie (jak sama nazwa wskazuje) przez pokonywanie bakterii i wirusów. Gra jest bardzo efektowna pod względem wizualnym, a każdy z graczy otrzymuje możliwość wznoszenia umocnień, które ochronią organizm przed atakami.

Do dyspozycji mamy aż 17 lokacji, takich jak jelita, mózg czy też wyrostek robaczkowy. W początkowych etapach walczymy z niezbyt groźnymi wirusami, natomiast na koniec naszym wrogiem jest rak. W sumie walczymy aż z 20 wirusami.

Gra zawiera encyklopedię, która pokazuje nam, z jakimi wirusami będziemy musieli walczyć. Świetna grafika jest okupiona kiepską optymalizacją – zanim wczyta nam się etap, mija sporo czasu. Gra jest darmowa, ale co jakiś czas pojawiają się okienka płatności.

Pamiętaj o tym, że gra zajmuje sporo miejsca, dlatego najlepiej jest ją pobrać wtedy, gdy masz dostęp do bezpłatnego internetu.

Dodaj komentarz