Deklaracje Samsunga w sprawie zegarków

Przez ostatnie dni rynek zegarków smartwatch był zainteresowany jedynie marką Apple, która pokazała swój pierwszy produkt. 19 września Samsung postanowił przełamać ten impas i podał informację o swoich nowych produktach. Gear S to model, który zostanie pokazany w nowej wersji. Będzie ona umożliwiała korzystanie z sieci 3G i łączności Wi-Fi.

Konieczne jest też wdrożenie do zegarków technologii NFC i płatności mobilnych, co niedawno pojawiło się w Apple Watch. Samsung nie zasypuje gruszek w popiele i zapowiedział te opcje w nowej generacji zegarków. Mają one umożliwić transakcje PayPal i Synaptics, czyli identyfikowanie ludzi za pomocą budowy ciała. W przełożeniu na ludzki język oznacza to wdrożenie do zegarków skanera linii papilarnych.

Nowa generacja zegarków Samsunga pojawi się w 2015 roku, jednak na ten temat nie ma żadnej oficjalnej informacji. Apple także zapowiedziało premierę swojego zegarka na ten okres. Zastanawia nas, kiedy firmy poprawią czas działania zegarka na baterii i ich design.

Dodaj komentarz