Despicable Me – gra, Minionki w akcji

Oferujemy zniżki w Despicable Me z oferty do końca roku w Google Play!Doświadcz zupełnie nowego Despicable Me: Minion pośpiech! Wierny żółte złośliwy Miniony GRU są gotowe do ich najsmaczniejsze wyzwanie jeszcze: Zbieranie egzotyczne owoce zrobić pyszne galaretki! Skocz, rolki, uniki i wyścig przed innymi w zabawy, w szybkim tempie misji. Prawdziwe wybryki Despicable ME
• Ciesz się nieprzewidywalnie zabawne momenty minion
• Wykonaj czynności nikczemne setki misji
• Prowadzony przez kultowych miejscach, które są pełne niespodzianek, tajemnic i trudnych przeszkód: GRU za Lab mieszkaniowej dzielnicy Sao Paulo, w El Macho Szaniec, Minion Plaża i Super Głupi Zabawa Lądowych z nikczemnych mnie
• Dostosuj Minion z unikalnych kostiumów, broni i power-upy
• Bitwa Wektor, El Macho The Villaintriloquist i wszystkie nowe czarne charaktery stworzone wyłącznie do gry
• Ścigaj Miniony innych graczy w trybie Minion RacesInnowacyjne i oryginalne gry
• Spotkanie sekretnych miejscach, unikalnych walk z bossami i niesamowite bonusy
• Doświadczenie niestandardowych animacji i głos lektora, a state-of-the-art grafiki 3D
• Korzystaj z wielu kątów dynamiczne kamery
• Weź udział w różnych trybach rozgrywki premii:
   → Destroy rzeczy jak Mega Minion
   → zbierać banany podczas jazdy Fluffy Unicorn
   → powiesić na Rocket GRU za przejażdżkę swojego życia
   → Odblokuj nowe power-up i przygotować się do misji na Księżyc!
• Baw się z przyjaciółmi! Zobacz swoje najlepsze wyniki podczas biegu, wysłać do nich zabawne odzywki minion i wyzwania, aby pokazać im, kto wygra Minion Roku!______________________________________________Możesz pobrać i zagrać w tę grę za darmo. Informujemy, że również pozwala na odtwarzanie za pomocą wirtualnej waluty, którą można zdobyć w miarę postępów w grze, lub decydując się na oglądanie niektórych reklam, lub płacąc za prawdziwe pieniądze. Zakupy wirtualnej waluty za pomocą prawdziwe pieniądze są wykonywane za pomocą karty kredytowej lub innej formy płatności powiązaną z kontem i są aktywowane, gdy wejście twój Google Play hasła do konta, bez konieczności ponownego wprowadzania numeru karty kredytowej lub numeru PIN.
W app zakupy mogą być ograniczone poprzez dostosowanie ustawień uwierzytelniania w ramach ustawień Sklep Play (Google Play Store Start> Ustawienia> Wymaganie uwierzytelnienia w przypadku zakupów) i ustawienie hasła dla każdego zakupu / co 30 minut albo nigdy.
Wyłączanie ochrony hasłem może spowodować nieautoryzowanych transakcji. Gorąco zachęcamy do utrzymania ochrony hasłem włączona, jeśli masz dzieci lub inni mogli mieć dostęp do urządzenia.
Ta gra zawiera reklamy produktów Gameloft czy niektóre osoby trzecie, które przekieruje cię do innej witryny. Możesz wyłączyć identyfikator ogłoszenie zakupionego urządzenia wykorzystywane do reklam opartych na zainteresowaniach w menu ustawień urządzenia. Opcja ta znajduje się w aplikacji Ustawienia> Konta (Osobiste)> Google> Ogłoszenia i prywatności (Ustawienia)> Rezygnacja z reklam opartych na zainteresowaniach.
Niektóre aspekty tej grze wymaga od gracza, aby połączyć się z Internetem.
_____________________________________________Odwiedź naszą oficjalną stronę w http://www.gameloft.com
Śledź nas na Twitterze na http://glft.co/GameloftonTwitter lub Polub nas na Facebooku w http://facebook.com/Gameloft zdobyć więcej informacji na temat naszych nadchodzących tytułów.
Odkryj nasz blog na http://glft.co/Gameloft_Official_Blog do wewnątrz czerpak na wszystko Gameloft.Polityka prywatności: http://www.gameloft.com/privacy-notice/
Warunki korzystania z: http://www.gameloft.com/conditions/
Umowa licencyjna użytkownika końcowego: http://www.gameloft.com/eula/

Dodaj komentarz