Despicable Me Minion Rush – nowe dodatki

Niedawno miała premierę jedna z najciekawszych nowych gier na system operacyjny Android. Mowa tutaj o Despicable Me: Minion Rush, która zawiera zarówno nowe maszyny, jak i trasy i postaci, którymi można sterować. Można korzystać także z zupełnie nowych power-upów oraz dokupić nowe opcje z Google Play Store.
Sama rozgrywka jest bardzo prosta i polega na sterowaniu pędzącą postacią i zbieraniu elementów z toru. Należy także omijać przeszkody i skakać.
Dla niewtajemniczonych osób warto przypomnieć, że powstała ona dzięki filmowi Minionki rozrabiają. Mimo tego, że większość ekranizacji filmów w formie gier jest słabej jakości, Despicable Me Minion Rush otrzymało już kilka nagród za najlepszą grę. Można także brać udział w minigrach, takich jak niszczenie przedmiotów na czas, zbieranie bananów czy latanie na rakiecie. Producent zapowiada też pojawienie się ukrytych lokacji i podróżowanie za pomocą rollercoastera. Jedno jest pewne, dzięki tej darmowej grze na pewno nie będziemy się nudzić przez kilka dni.

Dodaj komentarz