Disney Magic Kingdom – gra, którą pokocha Twoje dziecko

Google Play Store przygotował kolejną atrakcję, która z pewnością ucieszy niejednego miłośnika takich gier, jak SimCity czy Rollercoaster Tycoon. Mowa tutaj oczywiście o Disney Magic Kingdom, która z impetem weszła w świat gier na urządzenia mobilne z Androidem. Głównym bohaterem jest projektant parków rozrywki, którego zadaniem jest dostarczanie fantastycznej rozrywki i niekontrolowanej zabawy wszystkim odwiedzającym.

Disney Magic Kingdom została opracowana dzięki owocnej współpracy Disney’a i Gameloftu. Jest to rodzaj uproszczonej gry sim, co jest tutaj zupełnie zrozumiałe, biorąc pod uwagę fakt, że gra nastawiona jest na trafianie w serca młodszych entuzjastów gier mobilnych. Brak wymagającej rozgrywki jest tutaj z powodzeniem zamaskowany przez świetnie wykreowaną fabułę. I w przeciwieństwie do pozycji takich jak SimCity czy Rollercoaster Tycoon, które opierają się na szczegółowej narracji; Disney Magic Kingdom funduje pełną napięcia zabawę, która nieprędko opuści Wasze smartfony i tablety. Powstrzymajcie odwiecznego wroga disneyowskiej krainy i przywróćcie beztroskie chwile w życiu wszystkich jej mieszkańców.

Po zakupie Disney Magic Kingdom i przed sprezentowaniem gry Waszym pociechom, warto dostosować ustawienia dotyczące płatnych dodatków (tzw. In-app purchase), ponieważ gierka oferuje ich na pęczki. A to z kolei może doprowadzić do sytuacji, w której będziecie musieli znacznie uszczuplić portfel, jeżeli Wasz maluszek ma niepohamowany apetyt na kolekcjonowanie różowych klejnocików. Jeżeli macie ochotę zafundować młodszym graczom wybawienie disneyowskiego królestwa z rąk Maleficenta, serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia Google Play Store.

Dodaj komentarz