Dobra gra o Batmanie

Gier o Batmanie było mnóstwo, a wiele z nich (tak jak w przypadku innych gier powstałych na fali popularności filmów), było słabymi pozycjami. Okazuje się, że pozycja Batman: Arkham Origins oferuje rewelacyjną rozrywkę w trybie widoku z trzeciej osoby i zupełnie nie przypomina słabych gier z PC. Gra będzie niedługo dostępna na stronie Google Play Store, a przy jej produkcji współpracowano z Warner Bros.

Gra wygląda znakomicie i przypomina gry z komputerów PC, a większą uwagę postawiono na walkę, niż na elementy zręcznościowe. W czasie rozrywki pokonamy najważniejszych wrogów z komiksu oraz filmu, takich jak Czarną Maskę i Jokera.

Podczas rozgrywki korzystamy z wielu broni i gadgetów, co znakomicie urozmaica rozrywkę. W sieci można znaleźć znacznie więcej pozycji, które opowiadają o Czarnym Rycerzu, jednak żadna z nich nie może pochwalić się tak dopracowanym wyglądem i gameplayem. Ciekawe, czy pojawi się w niej tryb multi, który jest wyczekiwany przez wielu graczy i daje najwięcej radości.

Dodaj komentarz