Dolphin Browswer – łatwiejszy sposób na przeglądanie stron

Dolphin Browser HD to aplikacja, która znacznie upraszcza przeglądanie sieci na smartfonie lub tablecie. Dzięki niej możesz korzystać z sieci w bardziej naturalny i prosty sposób. Jedną z opcji, którą uwielbiają użytkownicy Dolphin Browser HD jest Gest, czyli szybkie przechodzenie do stron za pomocą odpowiedniego znaku narysowanego wcześniej palcem na ekranie.

Program pozwala na zaawansowane tworzenie zakładek, które są pomocne podczas przeglądania sieci. Są one pokazywane w formie kart, dzięki czemu nie musimy ciągle włączać i wyłączać nowych opcji.

Oprócz tego, można szybko włączyć opcję narzędzi i dostać się do zakładek – by to zrobić, wystarczy przesunąć palcem z lewej do prawej lub odwrotnie.

Z boku ekranu znajduje się Speed Dial, czyli zapamiętywanie stron w formie ikonek. Dzięki temu nie musisz wpisywać adresu ulubionej strony – wystarczy kliknąć na nią. Wyszukiwarka pozwala także na znalezienie jakiejś strony po wpisaniu kilku pierwszych liter adresu. To znacznie upraszcza przeglądanie sieci.

Dodaj komentarz