Donut Country – baśniowa gra na Androida

Na system operacyjny Android pojawiła się nowa, ciekawa gra o nazwie Donut Country, w której odwiedzimy zarówno miejsca z bajkowymi krajobrazami, jak i dziwne, mechaniczne lokacje. W sieci można obejrzeć interesujące intro z gry, która będzie dostępna także na komputery osobiste.

Rozgrywka polega na tym, że gracze wchodzą do magicznych dziur w ziemi i umieszczają w nich artefakty z różnych światów. Im więcej uda się ich umieścić, tym dziura robi się większa. Pierwowzorem tej produkcji jest gra, która nazywa się Kochina, oferująca zupełnie nowy gameplay w stosunku do pozycji, które znaliśmy do tej pory.

Na duży plus można zaliczyć nietypową, bajkową grafikę i atmosferę tajemnicy. Twórcą tej gry jest indieFound, a nazwa wywodzi się z tego, że jej bohaterką jest dziewczyna sprzedająca pączki. Gracze z całego świata czekają z niecierpliwością na premierę tej pozycji, dzięki czemu będziemy mogli się zapoznać z całkowicie nowymi doznaniami gry na systemie operacyjnym Android na smartfonie i tablecie.

Dodaj komentarz