Dragon Age – maksimum rozrywki

Gra Dragon Age otrzymała mnóstwo pozytywnych opinii w internecie. Dzięki niej możesz kolekcjonować bohaterów i stać się legendą. W grze twoim zadaniem jest zbudowanie drużyny potężnych wojowników i potworów, którzy pokonają każdego wroga. Charakter strategiczny tej gry potwierdza świetny tryb walk w 3D z wieloma wrogami na raz. Możesz także grać samodzielnie lub z przyjaciółmi, by pokonać największych wrogów.

Trudno jest znaleźć grę, która dostała by tak wiele pozytywnych opinii w internecie i w czasopismach o grach. Możesz w niej kolekcjonować setki postaci z uniwersum Dragon Age, takich jak najrzadsze smoki, ogromne golemy i inne potwory. Każdy z nich ma swoje unikalne możliwości i inaczej wpływa na twoją drużynę. Potwory zmieniają współczynniki drużyny.
Im więcej masz bohaterów, tym bardziej skomplikowane staje się sterowanie podczas bitwy. Znacznie łatwiej jest grać we dwie lub więcej osób przeciw komputerowym przeciwnikom – każdy z graczy zarządza wtedy jednym herosem, co pozwala na znacznie więcej.

Dodaj komentarz